Aktualności

Poszukiwany magazyn

Kochani
Potrzebujemy pilnie powierzchni magazynowej wraz z terenem użytkowym.

Ponownie znaleźliśmy się w sytuacji kryzysowej - magazyn, który do tej pory byłprzez nas użytkowany musimy opuścić do wiosny.

Jak dobrze wiecie działalność naszej fundacji opiera się na magazynowaniu i przekazywaniu mebli i innych sprzętów potrzebującym - bez magazynu niestety nie jesteśmy w stanie w pełni działać.

Może macie znajomych albo wiedzę kto mógłby na obrzeżach Wrocławia użyczyć nieodpłatnie lub za symboliczne wynagrodzenie powierzchnię magazynową wraz z ogrodzonym terenem użytkowym?

PotrBzebujemy również dostępu do mediów tj. prąd (siła) oraz do toalety.

Bardzo prosimy o kontakt:

Numer kontaktowy: 669 869 985;
 Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiamy,
Zarząd Fundacji


POTRZEBNA POMOC

Kochani,
wczoraj w nocy (z dnia 17.02 na 18.02) doszczętnie spłonęło mieszkanie naszej wolontariuszki Kamili przy ul. Niemcewicza we Wrocławiu.
Dziewczyna została dosłownie, dosłownie pozbawiona wszystkiego. Z dymem poszło wszystko... W ciągu kilku godzin została pozbawiona dachu nad głową, całego swojego dorobku życiowego ale i też najbardziej potrzebnych rzeczy do codziennego życia.

Apelujemy do Was o pomoc i wsparcie!

Kamila przy wielu akcjach bezinteresownie wspiera Nas i pomaga już od początku powstania fundacji. Zawsze możemy na nią liczyć.

Niestety przychodzi taki czas, kiedy to my potrzebujemy Waszej pomocy.
Wierzymy, że wspólnymi siłami damy radę pomóc Kamili stanąć na nogi.

Prosimy Was o pomoc... Dosłownie każdy grosz się liczy.
Jeśli ktoś chciałby wesprzeć Kamilę dowolną kwotą prosmy o wpłaty na oficjane konto fundacji: PKO BP 87 1020 5226 0000 6402 0513 1265, w tytule ,,POMOC DLA KAMILI".

Z góry dziękujemy za wsparcie!
#LudzieLudziomiLudzikom#pomoc#wsparcie#potrzebnapomoc

Wydanie TOMIKU wierszy.

Jak wiecie nasza Fundacja ma szeroki zakres działania. Tym razem o pomoc zwróciła się do nas nasza przyjaciółka, wolontariuszka i zarazem podopieczna Agnieszka Broniewicz. I jak się zapewne domyślacie jest to coś bardzo ważnego...zarówno dla niej samej jak i dla niejednego człowieka borykającego się z różnymi problemami.

Agnieszka piszę od jakiegoś czasu i ma do tego smykałkę. Jej pasją są wiersze, takie proste i prawdziwe. Agnieszka posiada już pewną kwotę, jednak jeszcze trochę brakuje do zapełnienia wszystkich kartek. W naszym statucie mamy zapisane, że możemy wspierać w również takich ludzi jak nasza Aga, która poprosiła Nas o pomoc przy zebraniu skromnych kwot na wydanie jej pierwszego tomiku wierszy w formie papierowej.

Zarówno cały Zarząd Fundacji jak i wolontariusze całym serduchem wspierają Agę .

Jeśli chcesz wesprzeć Agę i pomóc jej zrealizować marzenie możesz wpłacić cegiełkę na udostępniony przez Nas oficjalny nr konta Fundacji Ludzie Ludziom i Ludzikom: PKO BP 87 1020 5226 0000 6402 0513 1265, w tytule wpisując słowo ,,TOMIK”.


Tomik wydany!

Chcielibyśmy uprzejmie poinformować, że środki potrzebne do wydania Tomiku Wierszy Przyjaciółki i zarazem podopiecznej naszej fundacji, za którą wszyscy trzymaliśmy kciuki ZOSTAŁY ZEBRANE !Tomiki od piątku 25.11 są już w jej rękach Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim za pomoc, okazane serducho oraz ogromne wsparcie.

Pozdrawiamy

#LudzieLudziomiLudzikom

Akcja nakrętki dla Hospicjum.

Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji, którą prowadzi Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Sami ostatnio dołączyliśmy do akcji wysyłając swoje zgłoszenie i przekazując 8 120-litrowych worków pełnych różnego rodzaju nakrętek :).

Środki pozyskane ze sprzedaży przeznaczane są na opłacenie domowej rehabilitacji podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Pamiętajmy - warto pomagać :)!

Szczegóły dotyczące akcji znajdziecie Państwo na stronie internetowej Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci: 

http://www.hospicjum.wroc.pl/nakretki-dla-hospicjum